Poznávání Relaxace Stezky Turistika Poznávání Relaxace Stezky Turistika

Poznávání Relaxace Stezky Turistika

Turistický průvodce PRST:

Turistický průvodce PRST:

Turistický průvodce PRST:

První šnek Druhý šnek Třetí šnek

Zaměření

Propagace

Příspěvky

Naše stránky jsou zaměřeny na podporu turistiky. Mapujeme zde východní Čechy a severní Čechy. Podporujeme zvídavé lidi toužící po poznávání. U nás naleznete stručné informace o oblastech Labské Pískovce ( České Švýcarsko ), Lužické hory, Ještěd a Podještědí, Jizerské hory, Český ráj, Krkonoše, Podkrkonoší, Broumovsko, Orlické hory a Podorlicko.

Naší snahou je poskytnout stručné informace o přírodních krásách a památkách, upozorňujeme na muzea a také zde objevíte vyhlídky a rozhledny. Abychom zvýšili zájem o poznávání naší krajiny, snažíme se jednotlivé objekty představovat na vlastních fotografiích.

První formou propagace na našich stránkách je vzájemná výměna odkazů. Váš odkaz umístíme na naši stránku. Vy umístíte náš odkaz na vaši stránku. Máme zájem, aby byla výměna výhodná pro obě strany, proto upřednostňujeme stránky, jejichž obsah sovisí s turistikou.

Druhou formou propagace jsou banery. Chybí-li na našich stránkách fotografie některých objektů, můžete nám je zaslat s prohlášením o autorství. Pod každou umístíme bezplatně baner s odkazem na vaše stránky (rozměr 400 x 75 px) na dobu jednoho roku.

Můžete zaslat vlastní baner nebo jednoduchý návrh zpracujeme my. K tomu potřebujeme Vaši www adresu, označení, pod jakým Vás máme uvést, příp. i logo.

Chcete-li na naše stránky upozornit, stáhněte ikonku s kódem pro vložení na Vaše stránky. Poznávání Relaxace Stezky Turistika Poznávání Relaxace Stezky Turistika

K některým objektům nebo fenoménům našeho kraje zpracováváme i obsáhlejší příspěvky směřující k podpoře poznávání. Zdrojem informací o popsaných lokalitách a objektech se mohou stát články návštěvníků.

Do tvorby se můžete zapojit i Vy. Stačí, když nám zašlete textový sobor s příspěvkem v rozsahu do jedné stránky formátu A4. K textu lze příložit až tři kvalitní fotografie nebo kresby. Jejich velikost přizpůsobíme tomuto prostředí.

Nemáme prostředky na odměnění Vašich příspěvků, ale rádi uveřejníme Vaše kontaktní údaje včetně odkazu na Vaše webové stránky.